Preloader

Apie mus

Garantas – tai ne tik įmonės pavadinimas, bet ir veiklos filosofija. Mūsų veikla – tai kokybės ir saugos garantas, visuose jos etapuose ir srityse.

Jau daugiau negu 27 metus, UAB „Garantas” pateisina šį savo vardą teikdama klientams ne tik nepriekaištingos kokybės statybos ir specialiųjų statybos darbų paslaugas,  bet ir skirdama išskirtinį dėmesį aplinkos apsaugai bei darbuotojų ir kitų, su vykdoma veikla susijusių, šalių saugos ir sveikatos užtikrinimui. 


Bendrovės veikla

Bendrovė įkurta 1990 metais Vilniuje. UAB „Garantas” atlieka: bendruosius, specialiuosius (mechanikos – pastatų ir išorės vandentiekio bei nuotekų šalinimo, šilumos ir karšto vandens gamybos bei tiekimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo; elektrotechnikos – elektros energijos iki 10 kV įtampos tiekimo, transformavimo, paskirstymo; apšvietimo, valdymo, automatizavimo) ir nekilnojamų kultūros paveldo vertybių tvarkymo statybos darbus

 

Bendrovės misija

 

UAB „Garantas” įsikūrė ir  dirba tam, kad:

padėtume žmonėms ir organizacijoms įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant turimus pastatus;
siūlyti brandžius statybos sprendimus, kurti aukštesnės kokybės aplinką verslui, visuomenei bei žmonėms;
sudaryti savo darbuotojams sąlygas saugiai ir efektyviai dirbti, ugdyti savo gebėjimus bei įgyvendinti asmeninius tikslus.

 

Bendrovės vizija

Išlaikyti ir stiprinti patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo, saugaus ir nuolat tobulėjančio statybų partnerio ir darbdavio vardą.

 

Bendrovės veiklos prioritetai

Novatoriškumas, dėmesys klientų poreikiams, rūpinimasis darbuotojais ir aplinka.